neco o tom to sportu

13. srpna 2006 v 11:00 | Pepa Svoboda

Vážení přátelé motoristického sportu,
Freestyle mx v podání Aleše Liemanna představujeme Vám motokrosový tým MOTOSPORT CZ Team. Zakladatelem je společnost MOTOLine, s.r.o. Sokolovská 104, 186 00 Praha8, reklamní agentura a vydavatelství časopisu MOTOSPORT CZ. Reklamní agentura MOTOLine se pohybuje v motokrosu od roku 1994 a od roku 1995 promotérsky zajišťovala Mistrovství světa v motokrosu v Lokti nad Ohří, v letech 1996 až 1998 i Mistrovství Evropy v autokrosu v Nové Pace. V roce 1997 vydala dnes již známou knihu "Ukradený titul" autora Ivo Helikara o nejslavnějším období československého motokrosu a sportovním osudu Jaroslava Falty. V současné době je v přípravě její druhé vydání a připravuje se i upravená verse pro USA a Austrálii.V uplynulých sezónách si všichni jezdci týmu MOTOSPORT CZ zásadně zlepšili svou výkonnost. Pro rok 2003 vedení týmu připravilo pro své reprezentanty velmi náročnou zimní a předsezónní přípravu.
Motokros má v České republice dlouholetou a slavnou tradici. Je bezesporu atraktivním, vzrušujícím sportem, který má stále se rozrůstající masovou podporu příznivců, bohatou základnu mladých i zkušených jezdců a propracovaný systém mistrovských podniků s dostatečným počtem kvalitních pořadatelů.
Freestyle mx v podání Aleše Liemanna Svoji expanzi začal již v šedesátých letech se slavnými jmény mistrů jako Čížek, Souček, Válek, Rón a dalších, spojených s tehdejšími slavnými značkami motocyklů Jawa a ČZ. Návštěvnost tehdejších motokrosových závodů dosahovala až 100 tis. diváků např. v pražské Šárce. Slavná doba pokračovala i v následujících letech díky reprezentantům jako byli Dobrý, Falta, Velký, Churavý, Baborovský, Toman, Stodůlka, Hameršmíd, Halm, kdy vrcholila v roce 1974 "ukradeným titulem" mistra světa Falty a získáním titulu mistrů světa v motokrosu družstev v roce 1975. V osmdesátých letech došlo k zásadní změně díky technickému vývoji špičkové motocyklové techniky, závody změnily svou tvář a dostaly se na novou kvalitativní úroveň.
Od té doby se jezdci stále více vznášejí a doslova létají, méně jezdí po zemi, jak tomu bývalo dříve. Probíhají soutěže ve speciálně upravených areálech a halách, kde rozhoduje jezdecké umění, kvalita techniky, odvaha, rychlost reakce, chladnokrevnost a mrštnost.
Freestyle mx v podání Aleše Liemanna A to vše závisí na pečlivě propracované přípravě jezdců a techniky, na individuálně zpracovaných tréninkových plánech včetně kondiční přípravy.
Moderní motokros poskytuje divákům neopakovatelné sportovní zážitky v atraktivním prostředí, sponzorům nebývalé možnosti představovat své firmy a výrobky. Diváci se odměňují velmi slušnými návštěvami, rozhodně vyššími než v tradičních sportech fotbalu a hokeji. Vítězí atraktivní svět s vůní benzinu, řevem motorů, supervýbavou jezdců, úsměvy krásných hostesek, s rojením kameramanů, fotografů a novinářů, doplňovaný zázemím mechaniků, manažerů a organizačních štábů. To vše je doplněno velkolepými doprovodnými programy dle přání sponzorů, diskotékami, autogramiádami, soutěžemi, rockovými koncerty, účastí slavných osobností a dalšími atrakcemi. Tam se rozhoduje o úspěšnosti jednotlivých značek a jejich výrobků. Loga rozhodujících firem provázejí jezdce, jejich techniku i programy celých závodních seriálů i jednotlivých motokrosových podniků doma i v zahraničí.
Freestyle mx v podání Aleše Liemanna Týmem prošli v posledních třech letech naši nejlepší reprezentanti, kteří v současnosti úspěšně zápolí se světovou špičkou Jiří Čepelák, Josef Dobeš a Michal Kadleček. K těm se začíná svou vzestupnou výkonností blížit i náš talentovaný Radek Toman.
Věříme, že naše nabídka svou jedinečností a vyjímečností v České republice Vás dostatečně zaujme a přispěje k rozšíření a doplnění Vašich dosud vlastních reklamních aktivit a umožní Vám vstoupit do mezinárodního a českého sportovního dění, které je rok od roku atraktivnější a sledovanější jak v naší republice, tak i v zahraničí.
Zkrátka řečeno náš kvalitní a perspektivní profesionální tým čeká na to, aby změnil nebo doplnil svůj název MOTOSPORT CZ Team o jméno Vaší dokonalé značky, kterou budeme poctivě a s veškerým úsilím reprezentovat. Na spolupráci se těší Josef Pacák, prezident klubu, Ivo Helikar výkonný manager a společnost MOTOLine Praha, zakladatel klubu.

Protože rozšířené materiály, které právě teď máte před sebou na vašem monitoru, zasíláme také našim možným obchodním partnerům, budete - li chtít dozvědět se o spolupráci s týmem MOTOSPORT CZ ještě něco navíc, přivítáme s potěšením váš zájem.
Pokud máte chuť stát se členy fanklubu našeho týmu, napište nám elektronickou poštou a my se vám určitě ozveme.

Kde jezdce MOTOSPORT CZ TEAMU uvidíte v průběhu sezóny 2004?

Zleva: Martin Málek, Radek Toman, Aleš LiemannJedná se o mladý a perspektivní tým, se kterým vedení neustále pracuje, připravuje zimní a předsezónní soustředění, výkonnost se sleduje na FTVS UK a všichni jezdci mají svůj zenit výkonnosti ještě před sebou.
Tým si zajišťuje svojí publicitu prostřednictvím stejnojmenného internetového časopisu a sportovní tiskové agentury. Od listopadu roku 2001 do začátku roku 2004 zveřejnila tato více, jak 250 článků o motokrosu.
Aleš Liemann
- Mistrovství České republiky a Mezinárodní mistrovství České republiky v motokrosu ve třídě 125 cc, Mezinárodní mistrovství České republiky v superkrosu. Freestyle motokros. Motocykl Honda 450 4T, Honda 250 4T a Honda CR250 pro FMX.
David Řežábek
- Mistrovství České republiky v motokrosu 125 cc, Mezinárodní mistrovství České republiky, Evropský pohár I.M.B.A., Mistrovství Německa Juniorů ADAC CUP 2003 s motocyklem KAWASAKI 125cc.

Reprezentant jedoucí s podporou týmu

Radek Toman
- Mistrovství České republiky, Mezinárodní mistrovství České republiky jednotlivců a družstev v motokrosu, enduru a cross country. Mezinárodní mistrovství Slovenska a Německa. Mistrovství Evropy Enduro a Mezinárodní šestidenní motocyklovou soutěž. Motocykl HONDA CR250 (MX) a Husaberg 550 4T (Enduro a Cross Country).

Profily jezdců

MOTOSPORT CZ team
Radek Toman
Radek Toman
narozen: 21. 4. 1979
bydliště: Praha
motocykl: HONDA CR250 (MX) a Husaberg 550 4T (Enduro a Cross Country)
Mechanik: Otec Otakar Toman, bývalý motokrosový jezdec první světové desítky, vítěz Šestidenní a mistr Evropy v enduru
největší úspěchy: : 2. místo v Mistrovství České republiky družstev 1996, 2. místo v závodu seriálu Mistrovství Evropy, 2. místo v závodu Mezinárodního mistrovství republiky v superkrosu, 2. místo v závodu mistrovství republiky v motokrosu. V roce 2000 se umístil v seriálu MČR 125 cc Junior na 3. místě. Třetí v Mezinárodním mistrovství Slovenska v motokrosu družstev 2000. Třetí místo v závěrečném hodnocení nejprestižnějšího seriálu Mezinárodního mistrovství České republiky v motokrosu jednotlivců 2002. Reprezentant České republiky. V roce 2002 se účastnil v klubovém týmu MS v enduru-Šestidenní, kde v absolutním hodnocení jednotlivců nejsilnější třídy obsadil 16. místo na světě! Na Šestidenní 2003 v Brazílii náhradník TROPHY TEAMU a člen týmu jednotlivců.

Aleš Liemann
Aleš Liemann
narozen: 27.7. 1983
bydliště: Praha
motocykl: Honda 450 4T, Honda 250 4T a Honda CR250 pro FMX.
mechanik: otec Radek Liemann, bývalý závodník endura.
největší úspěchy: 7. místo v Mistrovství České republiky v motokrosu 125cc 2000. Vítěz freestyle motokrosu při Mistrovství ČR v superkrosu 2002 a 2003. Ve velmi silné zahraniční konkurenci při MEZ MČR ve freestyle motokrosu 2003 celkově šestý a druhý z českých reprezentantů.
David Řežábek
David Řežábek
narozen: 31.5. 1988
bydliště: Praha
motocykl: KAWASAKI 125cc
největší úspěchy: 2. místo v seriálu Mistrovství ČR v motokrosu Elév 1999 ve třídě 60cc. Vítěz Evropského poháru třídy 60cc v roce 1999! 3. místo v seriálu MČR v motokrosu Elév 2000 ve třídě 80cc. Od poloviny roku 2001 závodí úspěšně v prestižním německém mistrovství ADAC Junior CUP. V sezóně 2002 obsadil v poháru I.M.B.A. druhé místo a třetí místo v Evropě! Sezóna 2003 motocykl Kawasaki KX 85. V ADAC CUP 2003 v Německu celkově 10. místo. Přes zranění v MEZ MČR 5. místo! Ve čtyřdílném seriálu MEZ MČR a Slovenska 1. místo! V MEZ MČR Elév 2003 celkově 1. místo s tím,že druhý jezdec v pořadí měl ztrátu 100bodů! V září mu byl zakoupen nový motocykl vyšší třídy 125cc značky Kawasaki, na kterém pilně trénuje.

Mediální partneři

Supermoto, MOTOSPORT CZ, www.motosportcz cz
Otakar Toman
Poznáváte? O svého syna Radka a jeho Hondu se stará Ota Toman, jezdec první světové desítky mistrovství světa, vítěz Šestidenní a mistr Evropy v Enduru.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Hippe Hippe | E-mail | Web | 30. září 2006 v 11:06 | Reagovat

Tdarec svojo hustej motáč

2 Luciferka Luciferka | E-mail | 27. dubna 2007 v 10:56 | Reagovat

http://www.motokrosrevnicov.tym.cz/

Doporučuju se podívat!!! Jsou to skvělí kluci a motokros mají v krvi!! Trať v Řevničově je super,tak kluky nenechte jezdit tréninky samotný,ve třech přijďte je podpořit,podívat se anebo pokud tomuto fajn sportu také fandíte a máte svojí motorku tak se s nima přijeďte svézt!!! Více info na stránkách !!!:-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama