Listopad 2006

co noveho

18. listopadu 2006 v 14:15 | Pepa Svoboda |  formule 1
Formule 1
· A1GP
· IRL
· GP2
· CCWS
· F. BMW
· WTCC
· GT
· DTM
· NASCAR
· Motokáry
· Ostatní
Pilot #1:

Takuma Sato
Pilot #2:

Sakon Yamamoto
» Williams F1 Team «
Pilot #1:

Mark Webber
Pilot #2:

Nico Rosberg
» Scuderia Ferrari Marlboro «
Pilot #1:

Michael Schumacher
Pilot #2:

Felipe Massa
» TBA McLaren Mercedes «
Pilot #1:

Kimi Räikkönen
Pilot #2:

Pedro de la Rosa
» Mild Seven Renault F1 Team «
Pilot #1:

Fernando Alonso
Pilot #2:

Giancarlo Fisichella
» Spyker «
Pilot #1:

Tiago Monteiro
Pilot #2:

Christijan Albers
» Red Bull Racing «
Pilot #1:

David Coulthard
Pilot #2:

Christian Klien
» Lucky Strike Honda Racing F1 Team «
Pilot #1:

Rubens Barrichello
Pilot #2:

Jenson Button
» Scuderia Toro Rosso «
Pilot #1:

Vitantonio Liuzzi
Pilot #2:

Scott Speed
» Panasonic Toyota Racing «
Pilot #1:

Jarno Trulli
Pilot #2:

Ralf Schumacher
» BMW Sauber «
Pilot #1:

Nick Heidfeld
Pilot #2:

NA GTA SAN ANDREAS

18. listopadu 2006 v 14:05 | Pepa Svoboda
Zbraně, zdraví a brnění
Neomezeně munice
Brnění zdraví a respect
Maximum zdraví
Balíček zbraní 1
Balíček zbraní 2
Balíček zbraní 3
Hitman Level ve zbraních
Jetpack
Policie, atributy a gangy
Gangy kontrolují ulice
CJ je imunní vůči všem útokům
Sníží hledanost o jeden stupeň
Zvýší hledanost o jeden stupeň
Nikdy nebudete hledaní
Maximální hledanost
Větší respekt
Neomezená kapacita plic
Maximální svaly
Maximální tloušťka
Nikdy nebute mít hlad
Maximální sex appeal
Dopravní prostředky
Menší zácpy na silnici
Stupidní auta
Na semaforech je stále zelená
Perfektní řízení
Rychlejší auta
Auta jezdí po vodě
Okolní auta vybuchnou
Taxi mají nitro
Všechna auta mají nitro
Vyvolání dopravních prostředků
Pohřební vůz
Popeláři
Rhino
Blodring banger
Caddy
Hotring Racer
Monster Truck
Dozer
Hydra
Stuntplane
Quadbike
Vortex
Hunter
Během Hraní:
Více krve
Celé San Andreas je jediná pláž a lidé nosí plavky
Chodci útočí
Povstání - Riot
Žádní Civilisté
Najmete kohokoliv jako člena gangu
Najmete kohokoliv, ale bude mít raketomet
Samurai Theme
Všichni vypadají jako Elvis
Chaos mode
Získáte 250 000 USD
Magnet na ženy
Počasí, čas:
Deštivo
Slunečno
Mlhavo
Jasno
Jenom den
Jenom půlnoc
Rychlejší čas
Pomalejší hra
Rychlejší hra
Oranžová obloha
Písečná bouře

dobry hry

18. listopadu 2006 v 13:52 | Pepa Svoboda |  Play STATION 2
08.11.2006 The Godfather (PS2) sleva na 749 Kč

V Godfather (Kmotr) se stanete svědky řady filmových situací. Myslíme tím situace z prvního filmu, hra se totiž bude odehrávat v New Yorku v letech 1945 - 1955. Tvůrci se vám je snaží zprostředkovat v maximální možné interaktivitě. Budete například u vraždy Brasiho, postřelení Dona, ad. Herní svět je bohatý a velmi živý. Vaše aktivity a rozhodnutí budou určovat směr vaší cesty a její důsledky. Příběh byl pro účely hry rozšířen, takže budete moci nahlédnout do životů členů Corleonovy rodiny poněkud hlouběji. Některé postavy, které ve filmu příliš prostoru neměly, zde dostanou větší šanci. Jinak to bude ale zcela váš příběh, ne pouhá kopie filmu. Ani neztvární nikoho z původních členů Corleonovy rodiny. Vytvoříte si vlastního hrdinu. Na začátku hry nebudete mít s významnou mafiánskou rodinu nic moc společného, navíc budete spíše takovým outsiderem, ale postupem času se do ní začleníte a začnete hojně využívat bohatých možností jejího zázemí. Když tedy prokážete dost odvahy a budete dost chytří a draví. Jednou z nejdůležitějších věcí, na kterou se tvůrci hodně soustředí, je ovládání hry. Jejich cílem je dosáhnout snadno použitelného, obšírného a návykového systému. Co se týče grafického provedení, audio stránky a atmosféry chtějí EA zůstat věrni původními filmu. Nyní nově jen za 749 Kč.
Call of Duty 3 (PS2) - předobjednávka
Cena: 1599,- Kč

Mnoho důležitých věcí bylo předěláno od základů. Animace pohybů postav je v COD3 mnohem realističtější, prostředí je doslova narváno texturami v nebývale vysokém rozlišení a všemožnými moderními shadery. Fyzika se stará nejen o vytváření realistických kráterů po dopadu každého granátu či o rozdíl v dopadu střely na kov, dřevo, zem či lidské tělo, ale také o takové detaily, jako je pohyb listí, když někdo projde mezi keři - tahle vlastnost vám mimochodem pomůže zjistit pozici nepřítele. Když je řeč o nepříteli, COD3 vrhne na bojiště mnohem víc nepřátel zároveň. Sedět v úkrytu a sledovat, jak vás obkličuje třicítka nepřátel, bude mnohem bližší epickému zážitku z obřího bojiště, o který šlo tvůrcům této série od začátku. Na to navazují další vylepšení, související s hierarchickou umělou inteligencí, díky které budou velitelé inteligentně vést svoje jednotky, povzbuzovat je do útoku, řvát povely k ústupu atd.
Call of Duty: Finest Hour (PS2)
Cena: 599,- Kč


V titulu Call of Duty: Finest Hour, nejnovějším dílu populární série Call of Duty, čekají na konzolové hráče virtuální boje na severoafrické, západní a východní frontě druhé světové války. Intenzitu zdejšího prožitku, v němž se mísí chaos bitvy s výpravnými momenty, lze přirovnat pouze k válečnému filmu. Hra Call of Duty: Finest Hour, která je původním konzolovým projektem, obsahuje zcela nové mise zaměřené na týmové boje, adrenalinové jízdy v různých vozidlech a speciální filmové efekty, díky čemuž představuje dech beroucí thriller viděný pohledem z vlastních očí. Ve třech spojeneckých kampaních se hráč stane svědkem nejprudších bojů v historii lidstva a poprvé se ocitne v roli několika různých vojáků ruské, britské a americké armády. Hru Call of Duty: Finest Hour vyvíjí studio Spark, jež tvoří více než 30 profesionálů, kteří se v minulosti podíleli na titulech ze série Medal of Honor, a to i na vedoucích pozicích.
Conflict: Desert Storm 2 (PS2)
Cena: 599,- Kč


Vojenská arkádová střílečka vás stejně jako její první díl přivede do oblasti Perského zálivu. Druhý díl se odehrává ve stejné době a těšit se můžete na deset ostrých a čtyři tréninkové mise, které se budou odehrávat v duchu naprosto nového příběhu. Opět vystupujete jako člen speciálních jednotek, které tvoří úzké čtyřčlenné týmy. Jednotky nyní mají nové uniformy a jsou detailněji propracované.
Conflict: Vietnam (PS2)
Cena: 899,- Kč


Conflict: Vietnam, barvitý obraz tohoto hrůzného konfliktu, kráčí ve stopách mnohokrát oceněné série Conflict, které se dosud ve světě prodalo již více než 3,5 miliónu kopií. Hra zachycuje postup čtyř amerických vojáků, kteří v r. 1968 při tetské ofenzívě uvízli za nepřátelskými liniemi a jsou zcela odříznuti od své jednotky. Cestu zpět si musí tvrdě probojovat a den co den zápasit o přežití jak s nehostinnou krajinou, tak i s nepřáteli, kteří se mohou ukrývat naprosto kdekoliv. Důvod této nesmyslné války je jim naprosto lhostejný, ale jsou si bolestně vědomi všudypřítomných Vietcongů a toho, že život si budou muset tvrdě vybojovat. Jedná se o střílečku z pohledu třetí osoby, kdy hráč plně ovládá všechny čtyři členy týmu, přičemž musí takticky využívat jejich dovedností, aby snadněji prorazili řadami nepřátel, zničili určené cíle a potenciální hrozby a dorazili ke své jednotce živi a zdrávi. Hra sestává ze čtrnácti rozsáhlých misí, z nichž každá obsahuje ještě několik různých individuálních úkolů. Cestou musíte oddíl bezpečně provést zřícenými chrámy, přes vietnamské řeky, zavítáte i do místních vesnic (s přátelským i nepřátelským obyvatelstvem), zdoláte vražednou džungli a podíváte se až do starobylého vietnamského hlavního města Hoi. Na rozdíl od hry Conflict: Desert Storm se Conflict: Vietnam nesnaží líčit původ celé války - jedná se o prosté svědectví čtyř mužů, kteří v nepřátelské vietnamské džungli bojují o přežití. Musí zdárně překonat jak překážky v podobě nehostinné krajiny, tak i všudypřítomné neviditelné nepřátele.
ESPN NHL 2005 (PS2)
Cena: 499,- Kč

Získáte 19 kreditů

Titul je expedován do: Dočasně vyprodáno
Lokalizace: hra není lokalizována
Názory na hru od hráčů : 1 Přečíst komentáře

Kupte u nás tuto hru a budete zařazeni do soutěže o nabušený herní počítač. Více zde.

Bránit je potřeba dobrou poziční hrou a ne zběsilým srážením hráčů na led, hráči, hokejky i brusle jsou samostatnými objekty, kterými puk skutečně jak nůž máslem neprojde (což je pro obrannou poziční hru zcela klíčové), one-timery nejsou všemocné a šance v útočném pásmu se vytvářejí kombinační hrou. Hráči v hokeji se skutečně nepohybují jak Bure s nitrem v zadku a hokej se hraje důsledně a důrazně i u mantinelů. Tohle všechno jsou skutečnosti ne nepodstatné pro věrohodné zpracování hokeje, které série (s výjimkou posledně jmenované hry u mantinelu) NHL 2K na rozdíl od série ze stáje EA už léta respektuje, ctí a relativně věrohodně zachycuje. Letošní díl pak jen v nastoleném trendu postupného přibližování hře skutečnosti jen plynule pokračuje, byť pokrok to není tak markantní jako mezi verzemi 2K3 a 2K4. Zdaleka největším přínosem je přidání dvou nových prvků na osvědčený a komplexní ovládací systém (který umožňuje řešit i takové věci jako sklepávání puku ve vzduchu, pokrývání si puku, vrhání se do střel či změnu agresivity za chodu hry), přiřazených na pravou analogovou páčku. S její pomocí teď můžete v obrané činnosti provádět v závislosti na pozici útočníka řadu efektních, nerukavičkových zákroků, které většinou spolehlivě odstaví útočícího hráče od puku, nicméně jsou ve většině případů stejně spolehlivě doprovázeny hvizdem rozhodčího. Přehledné, efektivní, čitelné.
Colosseum: Road to Freedom (PS2)
Cena: 1299,- Kč

Získáte 51 kreditů

Titul je expedován do: 7 dnů
Lokalizace: hra není lokalizována
Názory na hru od hráčů : 0 Přečíst komentáře

Kupte u nás tuto hru a budete zařazeni do soutěže o nabušený herní počítač. Více zde.

Ve hře Colosseum: Road to Freedom se zhostíte role gladiátora v legendárních starověkých zápasech sloužících pro obveselení davu, co budou obnášet typické střety s ozbrojenci stejně co s rozličnými zvířaty. K tomu účelu zde bude několik bojových stylů, bohatý arzenál dobových zbraní a postupně se zlepšující dovednosti hlavního hrdiny, který si tady musí vybojovat cestu na svobodu! Je tu šest herních režimů: Survival, Battle Royal, Duel, Team Battle, Hunting a Mock Battle. Je tu možnost nakupovat a také prodávat příslušné propriety (zbraně, štíty, helmice, zbroj), přičemž při samotném pobytu v aréně lze cokoliv sebrat ze země a použít to jako zbraň. K tomu ještě něco efektů jako je zpomalení běhu času při naplnění speciálního Adrenalin parametru, něco unikátních nápadů (dva meče nebo dva štíty?), něco odlišných úkolů v rámci konkrétního herního režimu (likvidace všech nepřátel nebo jenom jejich vůdce) a v neposlední řadě užitečný trénink, který vás může připravit na versus hrátky nebo kooperativní akci pro dva hráče.

gfdhgfghdf

18. listopadu 2006 v 13:23 | Pepa Svoboda
bxcbx

hry

18. listopadu 2006 v 11:58 | Pepa Svoboda |  Play STATION 2
Brothers in Arms 3: Hells Highway -Hra vás opět zavede do těžkých bojů z prostředí druhé světové války, v tomto případě budete součástí operace Market Garden, v níž figurovaly jednotky výsadkářů, které měly ochránit důležité mosty v Holandsku, po kterých by se následně přepravily spojenecké tanky a zamířily do Německa. Nicméně proti téhle snaze stály nejlepší síly Třetí říše, takže se v kůži seržantů Bakera a Hartsocka pěkně zapotíte! Hra začíná vaším seskokem nad Eindhovenem a jelikož brzy poté Němci tohle město začnou bombardovat, budete pomáhat civilistům ocitnuvším se v centru dění (resp. bomb). Následně vás čeká dobývání a hájení určených výsep - jako strategických mostů, kde znovu půjde o mix akce (FPS) a nutné strategie při kooperaci s vaší jednotkou, jíž budete zadávat adekvátní povely. K dispozici protentokráte máte hned tří oddíly, s čímž souvisí širší spektrum možností, co podniknout, a to nejenom díky skutečnosti, že třetí oddíl bude mít v rukou ničivější zbraně, jako je třeba bazuka či minomet, nemluvě o možnosti přivolání leteckého útoku. V rámci nových manévrů a pohybových animací je pamatováno např. na patrolování, stealth aktivity či momenty zaslouženého odpočinku. S čímž souvisí i fantastické obličejové animace, potažmo emocionální reakce zúčastněných vojáků, což by mělo tuhle akci příjemně oživit.

Obrázky ze hry:

Call of Duty 2 CZ


Akční kusově omezená nabídka. Jedná se o českou verzi hry.

Hru Call of Duty 2, která je pokračováním cenami ověnčeného titulu Call of Duty, pohání nový proprietární engine, přinášející úchvatnou grafiku, pokročilou technologii umělé inteligence, nejrealističtější týmové boje a zběsilou akci, které se zúčastníte v nových historických kampaních. Hráče čekají příběhy čtyř různých vojáků, jež se musejí dostat z téměř beznadějných situací. Hráči buď mohou sledovat osudy těchto jednotlivců postupně a vžít se tak naplno do jejich rolí, nebo mají možnost procházet boji chronologicky tak, jak šly ve skutečnosti po sobě. Tvůrci se také rozhodli zpracovat bojiště ve větším měřítku, díky čemuž je herní zážitek mnohem realističtější. Vaše družstvo bude plnit velké množství různých úkolů v rozsáhlých lokacích, jimiž vede pokaždé několik různých cest. Samozřejmostí je možnost používání klasických bojových taktik, jako jsou různé obchvaty a další manévry. Velký důraz je kladen na nepozorovaný postup - využití zde najdou jak kouřové granáty, tak i například prach zvířený nad bojištěm. Na chování vojáků budou mít vliv i povětrnostní podmínky, což se projeví například při písečných bouřích v severní Africe nebo sněhových vánicích v Rusku - jen blázen by v takovém počasí vylézal z bunkru. Hra je v češtině.
Zdroj popisku: Tiscali Games

Obrázky ze hry:

Brothers in Arms (PS2)


Děj této hry akční hry je založen na skutečném a pravdivém příběhu a zapůsobí svým zpracováním i na hráčovy city. Hlavním hrdinou je četař Matt Baker, velitel výsadkové skupiny v tzv. D-Day, tedy v den, kdy došlo k vpádu Spojenců do Normandie. Jde o fiktivní osobu inspirovanou skutečnou osobností. Vaším úkolem bude v roli Bakera vést vaše muže, uchránit jejich životy a splnit cíl dané mise - nepozorovaně proniknout na území Francie, posílit řady amerických vojáků a oslabit německý protiútok. Herní prostředí je vyvíjeno za použití dobových fotografií, archivních dokumentů a výpovědí očitých svědků. Jejich studováním prý tvůrci strávili několik let. Dokonce se jali do svého projektu zapojit i člověka jménem John Antal (Airborne Ranger, U.S. Army), který je autorem mnoha vojenských strategických manuálů. Brothers In Arms jako takové je založena na misích a hráč bude mít možnost přepínat se mezi dvěma zbraněmi jako je tomu například v Halo. Podobně jako v konkurenčním Call of Duty nebude hlavní hrdina sám - své spolubojovníky bude moci komandovat, udělovat jim různé příkazy apod.
Call of Duty 2: Big Red One (PS2)
Cena: 899,- Kč
íce

Příběhová kampaň jde ve stopách vyrytých prudkými boji americké pěchoty známé pod označením Big Red One, s nimiž se dočkáte akcí jako byly Operation Torch, Husky či Overlord a s tím související návštěvy různých zemí. Big Red One je totiž 1.divize americké infanterie, co v duchu svého jména jako první dosáhla Anglie, bojovala s nepřítelem v Severní Africe a na Sicílii a jako první se objevila na plážích při vylodění v Normandii. A také jako první dobyla důležité německé město Aachen. S tím souvisí i plánovaná hutná atmosféra boje, takže znovu máte být konfrontováni s intenzivní akcí a válečnou vřavou, přičemž autoři slibují určitý posun v AI a to jak v případě nepřátel, tak vašich spolubojovníků. V řadách oponentů se vyjma Němců dočkáte i italských vojáků a francouzských kolaborantů, přičemž každá z ozbrojených složek se má v reálu chovat trochu jinak, což zní docela zajímavě. Stejně jako skutečnost, že tady nikdy nebudete sami. Ale jelikož má tahle hra suplovat skutečnou válku, do finále se spousta mužů, původně vystupujících po vašem boku nedostane. Obzvláště, když zde představený konflikt počítá s pokrytím doby tří let. Během kterých se nadějete i nějaké té frčky, což má být odpověď na řešení spousty kritických situací, co se zde objeví klasicky až v průběhu té které mise.
Grand Theft Auto: Liberty City Stories (PS2)
Cena: 899,- Kč

Příběh GTA Liberty City Stories vás zavede tři roky před události GTA 3. Hlavním hrdinou hry je Toni Cipriani, který se vrátil do Liberty City poté, co byl město nucen opustit kvůli zabití jistého muže. Neudělal to jen tak. Šlo o službičku mafiánskému bossovi Leonovi. Ten ho nyní vítá s otevřenou náručí a aniž se Toni stihne rozkoukat, už má na svých bedrech spoustu další práce... Rockstar Games přináší novou Grand Theft Auto hru pro Sony Playstation 2 zasazenou do města Liberty City. Vynikající hratelnost, příběh, honičky, střílení, ale i běžný život v černošských ghettech, či smyšlených a přesto tak reálných měst USA.
SOCOM II: U.S. Navy Seals (PS2)
Cena: 599,- Kč


Včera byl poslední klidný den. Teroristé z celého světa se zaměřili na Ameriku a její spojence. Jste velitelem elitní jednotky SEAL a rozkazy pro tým jsou jednoduché: chránit svobodu celé planety... Postavte se hrozbě teroru ve 12 nových operacích pro jednoho hráče, které se odehrávají v Brazílii, Albánii a v severní Africe. Můžete velet svým jednotkám SEAL a vypracovávat pro ně nové strategie, spolupracovat s britskými agenty Setznaz a porazit tak terorismus na všech frontách. K dispozici je 22 skrytých úrovní v misích Suppression (Útlak), Extraction (Dobývání), Demolition (Ničení), Breach (Prolomení) a Escorta (Eskorta). SOCOM II je vynikající titul, budete nadšeni, až budete moci vytvářet strategické plány, získat různé odznaky hodností, používat nejnovější zbraně a dokonce nařídit vzdušné údery. Jste velitel a vaše družstvo vás bude následovat a opakovat vaše polohy těla (například pohyb kupředu a leh tváří k zemi budou všichni po vás kopírovat). Pomocí USB Headset (není součástí balení) můžete komunikovat a plánovat taktiku pro své družstvo. K dispozici máte navigační mapy s klíčovými pozicemi. Máte se na co těšit!
Tom Clancy Ghost Recon 2 (PS2)
Cena: 499,-

V době kdy Severní Korea zažívá jeden z nejhorších hladomorů, se severokorejští generálové rozhodnou posílit armádu podvodným získáním humanitární pomoci, která má směřovat zbídačenému civilnímu obyvatelstvu. Tato akce vyvolá nepokoje na venkově, z nichž je obviněna Čína, která krátce předtím zakázala prodej zbraní severokorejským ozbrojeným složkám. Na hranicích Číny a Koreje se proto pomalu shromažďuje silná severokorejská armáda podporována Ruskem, s cílem zabrat část čínského území. Situace je napjatá a pokud by se Čína rozhodla náležitě odpovědět, mohlo by vše vyústiti v nukleární válku. Čína naštěstí souhlasí s tím, že se situaci pokusí vyřešit speciální mezinárodní jednotky Ghost. Jejich úkolem je uklidnit situaci na hranicích a zneškodnit odbojného severokorejského generála

good

18. listopadu 2006 v 11:25 | Pepa Svoboda

Mp3 download


jo de to

18. listopadu 2006 v 11:22 | Pepa Svoboda |  srandovni pisnicky

Videoclipy,srandovní videa,zvuky


proste neco

18. listopadu 2006 v 11:19 | Pepa Svoboda |  srandovni pisnicky

Babička-den na starém bělidle (prdel):-)

25. července 2006 14:22 | Admin Mirek | MP trojky
To si musíte poslechnout je to bozí
Stáhni to a nedělej fory

Srandovní Mp3

27. března 2006 17:29 | Petra | Hudba a mp3 ke stažení
Srandovní- MP3
Hymna Buziků
Klikni sem
Zvěřina 007
Klikni sem
Cool remix na Zvěřinu ;)
Klikni sem
Milionář trochu jinak
Klikni sem
Dj kanál (doporučuju)
Klikni sem
Crazy Frog vs. Petr Zvěřina
Klikni sem
Chnapik maličký krokodýl
Klikni sem
Zvoním!!!!!!!
Klikni sem
Krkaná Felicie
Klikni sem
We are champion v japonštině
Klikni sem
Schnapi (německý originál)
Klikni sem
Divný remix nevím co to je

Nejkratší Česká dochovaná píseň
Klikni sem
Českej eminem
Klikni sem

Srandovní mp3=)

22. dubna 2006 21:21 | =) | Mp3 a video
Srandovní mp3