dobry hry

18. listopadu 2006 v 13:52 | Pepa Svoboda |  Play STATION 2
08.11.2006 The Godfather (PS2) sleva na 749 Kč

V Godfather (Kmotr) se stanete svědky řady filmových situací. Myslíme tím situace z prvního filmu, hra se totiž bude odehrávat v New Yorku v letech 1945 - 1955. Tvůrci se vám je snaží zprostředkovat v maximální možné interaktivitě. Budete například u vraždy Brasiho, postřelení Dona, ad. Herní svět je bohatý a velmi živý. Vaše aktivity a rozhodnutí budou určovat směr vaší cesty a její důsledky. Příběh byl pro účely hry rozšířen, takže budete moci nahlédnout do životů členů Corleonovy rodiny poněkud hlouběji. Některé postavy, které ve filmu příliš prostoru neměly, zde dostanou větší šanci. Jinak to bude ale zcela váš příběh, ne pouhá kopie filmu. Ani neztvární nikoho z původních členů Corleonovy rodiny. Vytvoříte si vlastního hrdinu. Na začátku hry nebudete mít s významnou mafiánskou rodinu nic moc společného, navíc budete spíše takovým outsiderem, ale postupem času se do ní začleníte a začnete hojně využívat bohatých možností jejího zázemí. Když tedy prokážete dost odvahy a budete dost chytří a draví. Jednou z nejdůležitějších věcí, na kterou se tvůrci hodně soustředí, je ovládání hry. Jejich cílem je dosáhnout snadno použitelného, obšírného a návykového systému. Co se týče grafického provedení, audio stránky a atmosféry chtějí EA zůstat věrni původními filmu. Nyní nově jen za 749 Kč.
Call of Duty 3 (PS2) - předobjednávka
Cena: 1599,- Kč

Mnoho důležitých věcí bylo předěláno od základů. Animace pohybů postav je v COD3 mnohem realističtější, prostředí je doslova narváno texturami v nebývale vysokém rozlišení a všemožnými moderními shadery. Fyzika se stará nejen o vytváření realistických kráterů po dopadu každého granátu či o rozdíl v dopadu střely na kov, dřevo, zem či lidské tělo, ale také o takové detaily, jako je pohyb listí, když někdo projde mezi keři - tahle vlastnost vám mimochodem pomůže zjistit pozici nepřítele. Když je řeč o nepříteli, COD3 vrhne na bojiště mnohem víc nepřátel zároveň. Sedět v úkrytu a sledovat, jak vás obkličuje třicítka nepřátel, bude mnohem bližší epickému zážitku z obřího bojiště, o který šlo tvůrcům této série od začátku. Na to navazují další vylepšení, související s hierarchickou umělou inteligencí, díky které budou velitelé inteligentně vést svoje jednotky, povzbuzovat je do útoku, řvát povely k ústupu atd.
Call of Duty: Finest Hour (PS2)
Cena: 599,- Kč


V titulu Call of Duty: Finest Hour, nejnovějším dílu populární série Call of Duty, čekají na konzolové hráče virtuální boje na severoafrické, západní a východní frontě druhé světové války. Intenzitu zdejšího prožitku, v němž se mísí chaos bitvy s výpravnými momenty, lze přirovnat pouze k válečnému filmu. Hra Call of Duty: Finest Hour, která je původním konzolovým projektem, obsahuje zcela nové mise zaměřené na týmové boje, adrenalinové jízdy v různých vozidlech a speciální filmové efekty, díky čemuž představuje dech beroucí thriller viděný pohledem z vlastních očí. Ve třech spojeneckých kampaních se hráč stane svědkem nejprudších bojů v historii lidstva a poprvé se ocitne v roli několika různých vojáků ruské, britské a americké armády. Hru Call of Duty: Finest Hour vyvíjí studio Spark, jež tvoří více než 30 profesionálů, kteří se v minulosti podíleli na titulech ze série Medal of Honor, a to i na vedoucích pozicích.
Conflict: Desert Storm 2 (PS2)
Cena: 599,- Kč


Vojenská arkádová střílečka vás stejně jako její první díl přivede do oblasti Perského zálivu. Druhý díl se odehrává ve stejné době a těšit se můžete na deset ostrých a čtyři tréninkové mise, které se budou odehrávat v duchu naprosto nového příběhu. Opět vystupujete jako člen speciálních jednotek, které tvoří úzké čtyřčlenné týmy. Jednotky nyní mají nové uniformy a jsou detailněji propracované.
Conflict: Vietnam (PS2)
Cena: 899,- Kč


Conflict: Vietnam, barvitý obraz tohoto hrůzného konfliktu, kráčí ve stopách mnohokrát oceněné série Conflict, které se dosud ve světě prodalo již více než 3,5 miliónu kopií. Hra zachycuje postup čtyř amerických vojáků, kteří v r. 1968 při tetské ofenzívě uvízli za nepřátelskými liniemi a jsou zcela odříznuti od své jednotky. Cestu zpět si musí tvrdě probojovat a den co den zápasit o přežití jak s nehostinnou krajinou, tak i s nepřáteli, kteří se mohou ukrývat naprosto kdekoliv. Důvod této nesmyslné války je jim naprosto lhostejný, ale jsou si bolestně vědomi všudypřítomných Vietcongů a toho, že život si budou muset tvrdě vybojovat. Jedná se o střílečku z pohledu třetí osoby, kdy hráč plně ovládá všechny čtyři členy týmu, přičemž musí takticky využívat jejich dovedností, aby snadněji prorazili řadami nepřátel, zničili určené cíle a potenciální hrozby a dorazili ke své jednotce živi a zdrávi. Hra sestává ze čtrnácti rozsáhlých misí, z nichž každá obsahuje ještě několik různých individuálních úkolů. Cestou musíte oddíl bezpečně provést zřícenými chrámy, přes vietnamské řeky, zavítáte i do místních vesnic (s přátelským i nepřátelským obyvatelstvem), zdoláte vražednou džungli a podíváte se až do starobylého vietnamského hlavního města Hoi. Na rozdíl od hry Conflict: Desert Storm se Conflict: Vietnam nesnaží líčit původ celé války - jedná se o prosté svědectví čtyř mužů, kteří v nepřátelské vietnamské džungli bojují o přežití. Musí zdárně překonat jak překážky v podobě nehostinné krajiny, tak i všudypřítomné neviditelné nepřátele.
ESPN NHL 2005 (PS2)
Cena: 499,- Kč

Získáte 19 kreditů

Titul je expedován do: Dočasně vyprodáno
Lokalizace: hra není lokalizována
Názory na hru od hráčů : 1 Přečíst komentáře

Kupte u nás tuto hru a budete zařazeni do soutěže o nabušený herní počítač. Více zde.

Bránit je potřeba dobrou poziční hrou a ne zběsilým srážením hráčů na led, hráči, hokejky i brusle jsou samostatnými objekty, kterými puk skutečně jak nůž máslem neprojde (což je pro obrannou poziční hru zcela klíčové), one-timery nejsou všemocné a šance v útočném pásmu se vytvářejí kombinační hrou. Hráči v hokeji se skutečně nepohybují jak Bure s nitrem v zadku a hokej se hraje důsledně a důrazně i u mantinelů. Tohle všechno jsou skutečnosti ne nepodstatné pro věrohodné zpracování hokeje, které série (s výjimkou posledně jmenované hry u mantinelu) NHL 2K na rozdíl od série ze stáje EA už léta respektuje, ctí a relativně věrohodně zachycuje. Letošní díl pak jen v nastoleném trendu postupného přibližování hře skutečnosti jen plynule pokračuje, byť pokrok to není tak markantní jako mezi verzemi 2K3 a 2K4. Zdaleka největším přínosem je přidání dvou nových prvků na osvědčený a komplexní ovládací systém (který umožňuje řešit i takové věci jako sklepávání puku ve vzduchu, pokrývání si puku, vrhání se do střel či změnu agresivity za chodu hry), přiřazených na pravou analogovou páčku. S její pomocí teď můžete v obrané činnosti provádět v závislosti na pozici útočníka řadu efektních, nerukavičkových zákroků, které většinou spolehlivě odstaví útočícího hráče od puku, nicméně jsou ve většině případů stejně spolehlivě doprovázeny hvizdem rozhodčího. Přehledné, efektivní, čitelné.
Colosseum: Road to Freedom (PS2)
Cena: 1299,- Kč

Získáte 51 kreditů

Titul je expedován do: 7 dnů
Lokalizace: hra není lokalizována
Názory na hru od hráčů : 0 Přečíst komentáře

Kupte u nás tuto hru a budete zařazeni do soutěže o nabušený herní počítač. Více zde.

Ve hře Colosseum: Road to Freedom se zhostíte role gladiátora v legendárních starověkých zápasech sloužících pro obveselení davu, co budou obnášet typické střety s ozbrojenci stejně co s rozličnými zvířaty. K tomu účelu zde bude několik bojových stylů, bohatý arzenál dobových zbraní a postupně se zlepšující dovednosti hlavního hrdiny, který si tady musí vybojovat cestu na svobodu! Je tu šest herních režimů: Survival, Battle Royal, Duel, Team Battle, Hunting a Mock Battle. Je tu možnost nakupovat a také prodávat příslušné propriety (zbraně, štíty, helmice, zbroj), přičemž při samotném pobytu v aréně lze cokoliv sebrat ze země a použít to jako zbraň. K tomu ještě něco efektů jako je zpomalení běhu času při naplnění speciálního Adrenalin parametru, něco unikátních nápadů (dva meče nebo dva štíty?), něco odlišných úkolů v rámci konkrétního herního režimu (likvidace všech nepřátel nebo jenom jejich vůdce) a v neposlední řadě užitečný trénink, který vás může připravit na versus hrátky nebo kooperativní akci pro dva hráče.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama